Proč se mnou lidé spolupracují?

Nejsem typický UX a web designer. 

A v tom vidím výhody pro vás.

Hodně specialistů se zaměřuje jen na grafiku, někdo zas jen na UX a nepopírám, že je to dobře. Za tak dlouhou praxi jsem se ale naučil pracovat na několika frontách a když je potřeba, nejsem paralizovaný v okamžiku, kdy je potřeba sáhnout do jiných oborů.

Svému oboru se s láskou věnuji už 12 let. Základní znalosti jsem získal už při škole, své první klienty jsem získal už před maturitou a znalosti jsem prohloubil v agenturách a startupech, s velkými i menšími společnostmi.

Pořádek dělá přátele.

U svých klientů vedu řádnou dokumentaci

Proto se nic neztratí

Mám rád ve všem pořádek. Proto je u mě samozřejmý písemný zápis ze schůzek, svým klientům vedu tzv. klientské karty “KK” pod kterými najdou všechny důležité údaje, data a informace ke svým webům atd. Jsem hrdý propagátor Google služeb, proto veškeré dokumenty, sdílené složky, komunikace a soubory vedu na sdílených platformách jako Google drive a Google docs, kde k nim mají přístup všichni, co to potřebují online a bezpečně!

Přelomový rok

Věřím, že v roce 2020 se něco stane. Proto Jsem v tomto roce udělal velké změny, mezi které můžu zařadit třeba svůj nový blog, ve kterém se pokusím předávat novou formou své znalosti dál.

Chcete zrealizovat zajímavý projekt, nebo se jen chcete na něco zeptat? Napište mi.

© 2019 Martin Seidl – Všechna práva vyhrazena. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies.